ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Ženy Komentáře ženského Béčka
Ženy
Komentáře ženského Béčka PDF Tisk Email
Aktuality - Ženy
Napsal uživatel PAT   
Neděle, 11 Květen 2008 15:44

Jako novinku na našem webu vám budeme přinášet komentáře ze zápasů ženského Béčka.

Ve středu 23. dubna jsme nastoupily na Krči proti Bohemians. Loňská bilance zápasů s Bohemkou nahrávala do karet spíše soupeřkám, ale i přesto jsme s nimi sehrály vyrovnaný a napínavý zápas. Bohužel nás bylo jen 8, a tak jsme měly 1 aut, kdykoliv by měla jít na pálku 9. hráčka.
Jako hosté jsem začaly na pálce, ale příliš se nám na bývalou prvoligovou nadhazovačku nedařilo pálit. Káča sice obsadila 1B, byla posunuta na 2B, ale dál už se nedostala. Hlavní osu v poli tvořily: Ivana (na prkně) a Káča. Ivana se hned od prvního nadhozu pustila do soupeřek a posílala jim jen strike. Bohemce se podařilo odpálit a obsadit mety, ale naše pole neponechalo nic náhodě. Po první směně byl stav 0:0. V podobném duchu se nesly i následující tři směny, takže po 4. směně byl stav stále stejný – 0:0 a dával naději nám i soupeřkám. My jsme sice v dalších směnách pálily, ale dále než na 3B, kam jsem posunuly Zuzku a Káču, jsme se prosadit nedokázaly. Pátá směna byla rozhodující. Po dvou chybách v poli obsadily soupeřky mety a po naší další nevynucené chybě dotáhly domů rozhodující 3 body. Hru v poli jsem uklidnily a zahrály jsme auty, ale na pálce jsme soupeřkám už nedokázaly odpovědět. V 6. směně uhrála Bohemka ještě 1 bod a vyprovodila nás ze hřiště porážkou 0:4 po sedmé směně. I přesto, že jsme zápas prohrály, musím konstatovat, že to byl zápas vyrovnaný a že v příštím duelu se jim porážku pokusíme vrátit.
Hlavně Ivana byla velkou oporou týmu, celý zápas držela soupeřky svým perfektním nadhozem. Zaznamenala 2x SO a pouze 3X BB.

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Lucrecia Roever  - Komentáře ženského Béčka-PV Praha   |2018-05-29 07:46:48
Take a quick survey and earn cash via PayPal! -->>
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo