ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Jak jsme byli(pili) v Kostelci
Muži
Jak jsme byli(pili) v Kostelci PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel Chesney   
Pondělí, 19 Květen 2008 21:32

Výlet do Kostelce skutečně nelze nazvat jinak než jako památný. Zdá se, že PV ani jiné než památné akce neumějí dělat. Svojí stopu v dějinách jsme (ne)překvapivě zanechali nikoli na hřišti, ačkoli prohra se slabými Kanárky také stojí za pozornost, ale tradičně v místních podnicích a jejich okolí.

Ale nejdřív na hřiště. S Kanáry jsme potvrdili, že když máme den, umíme prohrát doslova s každým. Nedokázali jsme prolomit jejich nadhoz oblastního formátu, všechny pokusy našich rádoby homerunařů končily vysoko z luftu a daleko před zadním plotem. Vypíchnout lze snad jen Josého pick-off, kterým z trojky vyndal soupeřova pořízka Jumba. Tato legrace se mu povedla hned dvakrát!
V druhém zápase jsme naopak chodili po metách jako po pěší zóně. V první směně jsme si vytvořili luxusní náskok 4:0, chvíli na to dal Kostelec na prkno nějakého eléva a BB, odpalů i bodů rychle přibývalo. Nebyli bychom to ale my, kdybysme v páté směně za stavu 9:0 zápas neprotáhli až do sedmé směny a nechali ještě soupeře skórovat.

Z individuálních výkonů: Čůčo přestal pálit, Přéma nepřestal pálit, Macin začal pálit a José ještě nezačal pálit.


Velké věci se ale děly až večer, v noci a v neděli. Nejdřív jsme zničili obsluhu hospody v kempu, když dvanáct dementů na jednu milou servírku bylo skutečně příliš velké sousto. Posilněni dlouhou řadou piv a panáků, v oblibě byla hlavně zelená, jsme ozdobili svou přítomností místní hudební produkci na plaveckém stadionu. Výstřelky jako plavecký závod ve vypuštěném bazénu nebo Macinův pokus utopit se v louži by jistě mnohem lépe popsali někteří méně zapomětlivý pankáči. V neděli pršelo, takže místo rozcvičky přišly na řadu rumy a zelená v bufetu na hřišti. Velmi dobrý nápad přesunout se do nejlepšího hotelu na návsi vyvrcholil panákovou smrští pod Ajťákovým laskavým vedením. Během hodiny a půl se polovina týmu zmrskala do nevídaného stavu, když chlapci ani nestíhali svou oblíbenou zelenou dochutit mlíčkem a pepřem, protože ji vždy hned naklopili do krku. A José k tomu všemu krásně zazpíval Sokolíky, a to minimálně sto padesátkrát. Děkujeme. V hotelu na nás doteď jistě s láskou vzpomínají, stejně jako Pat na cestu do Prahy s autem plným velmi veselých pankáčů...

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Nicki Champlain  - Jak jsme byli(pili) v Kostelci-PV Praha   |2018-05-29 07:52:52
Highest Paying Survey Site, That Pay Through PayPal -->
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo