ja_mageia

 

 

SObíci

Vedoucí soutěže:
Ria
Home Aktuality Muži Turnaj Perníková Chaloupka 2008
Muži
Turnaj Perníková Chaloupka 2008 PDF Tisk Email
Aktuality - Muži
Napsal uživatel PAT   
Středa, 16 Duben 2008 11:27

V sobotu ráno, v nepříliš pěkném počasí, jsme nastoupili na pardubickém pažitu zvaném Krtkova aréna proti Chorvatskému mistru Zagreb Giants. Naše sestava byla plná experimentů a jen málokdo byl na svém obvyklém místě.

Největší nováčky ve svém oboru jsme měli na ose (Pat házel a Macin chytal). Přesto jsme na obry vlítli a po třech herně vyrovnaných směnách jsme prohrávali 0:6. Celkem jsme směn hráli pět tedy čtyři a půl. Nějak se zapomnělo, že by si domácí celek jako my, mohl dát dohrávku a tak jsme odcházeli ze hřiště naplněni optimizmem s prohrou 0:10. Po tříhodinové pauzičce, kde jsme ochutnali místní lahodný mok a pojedli nějaké to občerstveníčko, jsme šli změřit síly s ČR juniorskou repre - nutno dodat B. Tyto velmi šikovné děti jsme dokázali „rozdrtit rozdílem třídy“ 6:1 a s Josém jako vítězným nadhazovačem se už celý víkend nedalo mluvit. V tomto zápase jsme si vzpomněli, jak se drží pálka a většina lidí se do toho i trefila. Nutno dodat, že to byl nadhoz na úrovni první třídy (snad nám to půjde i tam).

Po dovednostních soutěžích a nutné hygienizační vložce jsme vyrazili na jedno rychlé před vyjížďkou na parníčku, kde nás čekalo spoustu dobrého jídla pití a hlavně zábavy. Ajťák za odměnu mohl jako první zazpívat karaoke a musím říct, že to fakt rozjel a to i s luxusní choreografií. Při odchodu z parníku se Wayne s Dafem z Pardubic vykoupali v Labi (Wayne se vykoupal, aby vyloučil Dafa z týmu, ale ten to smazal dvojitým skokem do Labe). My jsme pro změnu parník odpoutali a odstrčili od mola a odešli v klidu do Žraloka, kde jsme ještě chvilku pobyli, něco málo vypili, zatančili si DISCO a šli domů. Cesta byla dlouhá a to hlavně z důvodu velmi častých odpočinků na chodníku a chůze kolektivu, který se drží za ruce a má zavřené oči. Kdo otevře tak je zase zavře, ale posouvá se na začátek hada. Móóóóóc velká legrace.

Jelikož jsme měli štěstí na los,tak jsme se až v 9:30 postavili Matice a v klidném utkání plném chyb jak v poli, tak i na pálce jsme se klidili z pole s přijatelnou porážkou 4:0. V posledním utkání na nás byla znát fyzická únava a Pardubice nás hladce přehrály 8:3. Ve finále si to rozdali domácí borci s Matikou, která vyhrála 13:3. Nakonec jsme se dočkali i ocenění a jako nejlepší pálkař byl vyhlášený „skoro náš“ Dudy z Příbrami. Tímto bych chtěl poděkovat chlapům Dudymu, Válcovi a Hadičkovi z Příbrami za skvělou reprezentaci v PV Praha olé.

Slovo závěrem: Tento turnaj nám naznačil, že bychom na sobě měli ještě „trochu“ zapracovat a tak se na vás těším v úterý, středu a čtvrtek a pak už na ostro o víkendu v Neratovicích, kde bychom měli Matiku zase vrátit na zem.

Zdař nebo zduř, to si vyberte dle libosti každý sám

Macin a Martina

Naše úspěchy v dovednostních soutežích

Přesnost hodu: sedm pokusů v hodu do obdélníku ze vzdálenosti cca 14 metrů. Celkem 7 pokusů
Výsledky: 2-3. místo PAT (3/7); 4-11. místo Macin a Dudy (2/7)

Rychlost příhozu: tři pokusy, kdy hráč hází proti radaru
Výsledky: 5-7. místo Přéma, Macin, Dudy (všichni 106,2 km/h)

Rychlost běhu: Běžec startuje na pokyn z domácí mety a musí oběhnout všechny mety
Výsledky: 2. místo Dudy (11,49s); 3. místo PAT (11,50s); 8. místo AJťák (11,82s); 9-10. místo Voloďa (11,83s)

Konečné pořadí turnaje

1. MFF Neratovice
2. Softball Pardubice
3. Zagreb Giants
4. PV Praha
5. ČR junioři B

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Hassan Campione  - Turnaj Perníková Chaloupka 2008-PV Praha   |2018-05-29 07:46:11
Ways to Take Online Surveys And Get Paid Via Paypal --->>
http://bit.ly/EarnPaypalRewards1

http://bit.ly/ EarnPaypalRewards1
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
 
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

Sponzoři

Program mládeže podpořilo