Sháníte letenku s nejlepší cenou?

bulharsko ghetta blog

Autem do Bulharska | Blog

Bulharsko je rok od roku čím dál více v kurzu. Ty tam jsou doby, kdy do této země jezdili jen prominenti, dnešní Bulharsko je přístupné naprosto všem. Nenapadlo vás udělat to letos jinak a pohodlí letadla vyměnit za cestování vlastním autem...

Dokonalé letovisko pro každého: Slunečné pobřeží v Bulharsku...

Láká už podle svého názvu, Slunečné pobřeží (Sunny Beach) je největší a nejoblíbenější letovisko v Bulharsku. Najdete tu širkou nabídku hotelů a restaurací pro všechny typy cestovatelů.

Rumunsko a Bulharsko – Blog Cestuj za babku

Cestuj za babku – Rumunsko a Bulharsko Bulharsko a Rumunsko fotografie z Rumunska • fotografie z Bulharska • slovník na cesty 1. den Jedeme večer do Prahy na letiště, protože nám to letí v 5.10 ráno.

Blogger: Uživatelský profil: Veronika (Z ghetta blog)

Blogger je nástroj společnosti Google na publikování blogů, díky němuž můžete své myšlenky snadno sdílet s celým světem. Blogger umožňuje jednoduché publikování textů, fotek a videí na osobním nebo týmovém blogu.

Z ghetta blog: února 2014

Blog o jídle a všem kolem něj. A pak taky o spoustě dalších věcí.

Bulharsko - dovolená, zajímavosti, cestování, památky - iCesty...

Bulharsko má stále mezi mnohými Čechy hořkou reputaci zavánějící socialistickými rekreacemi, přestože od pádu železné opony uplynulo už několík desítek let. Bulharsko bylo v dobách komunismu jednou z mála přímořských zemí, kam se mohlo...

13 nejkrásnějších pláží Bulharska pro vaši dovolenou - Fischer...

A také dost na to, aby se na něm v horkém letním sluníčku vyhřívala řada nádherných pláží, na kterých chcete prožít svou dovolenou v Bulharsku.

Veronika Pořízková, Z ghetta blog: S ničím se moc nepářu, ať už...

O práci s těstem mluví skoro zamilovaně a s nadsázkou o sobě říká, že je střelená, blond a peče „asi o něco víc“ než většina lidí. Foodblogerka Veronika Pořízková je sympatickou tváří.

Bulharsko, jak ho neznáte | Blog

Aneb kam se vrtnout v Bulharsku, když vás omrzí pláže a ta nejprofláknutější místa jste už viděli.

Ghetto – Wikipedie

Ghetto je část města, většinou vykázaná majoritou obyvatelstva té které minoritě, tedy místo kde žijí lidé stejného náboženského, národnostního či rasového původu ap., a to buď dobrovolně nebo nedobrovolně.

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky