Sháníte letenku s nejlepší cenou?

cesko z rakouska do itálie

Česko - Rakousko na MS v hokeji 2019 -
Čeští hokejisté v předposledním zápase základní skupiny mistrovství světa v hokeji porazili Rakousko snadno 8:0
Itálie autem (2022): Kudy jet? Klíčové rady a tipy -
Do Itálie na dovolenou kdekdo vyráží z Čech autem. Kudy do Itálie automobilem jet? Na co si dát pozor? A co v Itálii zajímavého vidět?
Rakousko znovu otevře hranice s Českem. Cizince k sobě pustí i...
Rakousko otevře od sobotní půlnoci všechny hraniční přechody s Českem. Itálie přibližně po třech měsících začala uvolňovat opatření, která zavedla kvůli šíření koronaviru. Od 3. června tak otevře své hranice a bude možné cestovat do i ze...
Jak se dostat z Česka autem do Itálie - Blog | Travelking
Cesta autem do Itálie je jednoduchá. V článku se dozvíte, kudy jet, kolik vás to bude stát i jak se vyhnout poplatkům. Užijte si dovolenou v Itálii!
Česko-rakouský plynovod se stavět nebude. Nikdo nemá zájem jej...
Záměr vybudovat přímé propojení české a rakouské plynovodní sítě končí fiaskem. Nenašel se ani jeden zájemce o využití nového plynovodu.
Rakousko – Wikipedie
Rakousko, plným názvem Rakouská republika (německy Republik Österreich), je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě.
Rakousko
Jak je Rakousko zastoupeno v různých orgánech a institucích EU, kolik peněz poskytuje a dostává, politický systém a základní statistické údaje o obchodu.
Z Itálie objedete Rakousko přes Švýcarsko. Pozor na přísnou...
Kvůli šíření koronaviru zakázalo Rakousko lidem přijíždějícím z Itálie vstup do země. Výjimku dostanou jen ti, kteří předloží lékařské potvrzení o bezinfekčnosti, oznámil rakouský kancléř Sebastian Kurz.
Itálie 2021: rady na cestu - Zenavaute
Oblíbenou dovolenkovou destinací v přijatelné dojezdové vzdálenosti je Itálie, do které každoročně zamíří tisíce Čechů. Jak dojet hladce do cíle, které cesty můžete využít a na kolik vás přijdou nutné poplatky?
Dovolená v Itálii – na co si dát pozor, když vyrážíte autem...
Cesta přes Rakousko i Německo by měla být bez problémů. V případě cestování přes Mnichov je důležité vše dobře načasovat, protože místní dopravní špička může cestu pěkně prodloužit.

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky