Sháníte letenku s nejlepší cenou?

chorvatsko ledním hokeji

velkostna hokeji v praze
MS v hokeji. 82. mistrovství světa v ledním hokeji se konalo od 4. 5. do 20. 5. 2018 v Dánsku. MS v hokeji 2018 pořádala Mezinárodní hokejová federace (IIHF). MS v Dánsku se odehrávalo v arénách v Kodani a Heringu.
islandský hokeji slovensko
2000– Česká hokejová reprezentace zvítězila ve finále mistrovství světa v ledním hokeji v ruském Petrohradě nad Slovenskem a obhájila tak zlaté medaile z MS 1999 v Norsku. Svět. 1264 – Druhá válka baronů: odehrála se bitva u Lewes.
vecernji hokeji slovensko
75. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji se konal ve dnech 29. dubna až 15. května 2011 na Slovensku ve městech Bratislava a Košice.V historii samostatného Slovenska bylo toto hostitelství prvotní.
Chorvatská liga ledního hokeje 2003/2004 – Wikipedie
Chorvatská liga ledního hokeje 2003/2004 byla třináctou sezónou Chorvatské hokejové ligy v Chorvatsku, které se zúčastnily pouze dva týmy ze Záhřebu.
Chorvatská liga ledního hokeje –
Chorvatská hokejová liga je nejvyšší profesionální hokejovou ligou v Chorvatsku.
hokej na ledu prvenstvo svijeta
Chorvatská liga ledního hokeje (česky:Chorvatské mistrovství v ledním hokeji) je nejvyšší profesionální hokejová soutěž v Chorvatsku, kterou organizuje Chorvatský svaz ledního hokeje.Vznikla v roce 1991, po rozpadu Jugoslávie.Do té doby...
Chorvatská liga ledního hokeje 1991/1992 – Wikipedie
Chorvatská liga ledního hokeje 1991/1992 byla první sezónou Chorvatské hokejové ligy v Chorvatsku, které se zúčastnily celkem 3 týmy.
Chorvatská liga ledního hokeje 1996/1997 – Wikipedie
Chorvatská liga ledního hokeje 1996/1997 byla šestou sezónou Chorvatské hokejové ligy v Chorvatsku, které se zúčastnily celkem 4 týmy.
hokej turnir zagreb
Jak fungují tipy na sportovní sázky od Chcete si vsadit, ale ještě nevíte, co dát na svůj tiket? Právě v takové situaci se může hodit pomocník, který doporučí vhodné možnosti.
Hokej online přenos - Liga Online
Hokej online Sledujte hokejové online přenosy živě Sledujte exkluzivní online přenosy ze všech zápasů Tipsport Ligy nebo české Tipsport extraligy. Vychutnat si můžete i online streamy z dalších soutěží - NHL, KHL,

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky