Sháníte letenku s nejlepší cenou?

fta egypt marsa alam

Marsa Alam | Cedok

Marsa Alam leží v jihovýchodním Egyptě zhruba 250 km jižně od letoviska Hurghada v místě, kde se Arabská poušť setkává s Rudým mořem.

Dovolená Marsa Alam (Egypt) • CK Blue Style

Marsa Alam - dovolená a Last Minute zájezdy • CK Blue Style

Marsa Alam, Egypt: Jaká je Dovolená v Marsa Alam? •

Dovolená v letovisku Marsa Alam, Egypt. Jaká je? Počasí v Marsa Alam, pláže, informace a last minute zájezdy Vybírejte dovolenou z 26 tisíc zájezdů!

Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort, Egypt Marsa Alam...

Prohlédněte si recenze hotelu Club Calimera Akassia Swiss Resort, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Club Calimera Akassia Swiss Resort, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Club Calimera Akassia Swiss Resort...

Marsa Alam dovolená 2022, Egypt - zájezdy od 300 CK - Invia

Dovolená Marsa Alam 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Marsa Alam, Egypt od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Marsá Alam – Wikipedie

Marsá Alam (arabsky مرسى علم‎, Marsá ʿAlam („Horský přístav“)) je město v jihovýchodním Egyptě, ležící na pobřeží Rudého moře.

Hotel Novotel Marsa Alam, Egypt Marsa Alam - 9 658 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Novotel Marsa Alam, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Novotel Marsa Alam, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Novotel Marsa Alam na největším online prodejci zájezdů v...

Marsa Alam v Egyptě: dovolená na prahu podmořského ráje - Idnes...

Smaragdové doly, delfíny, ale i velbloudy pijící Coca-Colu můžete spatřit, pokud se rozhodnete navštívit krásné přímořské středisko Marsa Alam na břehu Rudého moře. Dávejte ale pozor na silný vítr a velké vlny.

Potápění v Marsa Alam • CK Blue Style

Marsa Alam je to pravé. Snoubí se tu fauna a flóra Rudého moře a historie sahající do dávnověku. Užijte si pouštní safari, výlet ke Smaragdovým dolům nebo jen relaxujte a využijte široké sportovní zázemí hotelu.

Marsa Alam (Egypt): Turistické informace zajímavosti, hotely

Hotely v Marsa Alamu patří k těm nejlepším v Egyptě. Proč tomu tak je? Mezi Čechy není pravděpodobně tak vzdálená a zároveň populární přímořská destinace, ...

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky