Sháníte letenku s nejlepší cenou?

kypr tradiční čínské medicíny

Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína je jedinečný léčebný systém starý téměř 5000 let (první písemné zmínky o čínské medicíně se dochovaly v knize Huang Di Nei Jing; vnitřní kánon Žlutého císaře, císaře, který podle legendy vládl v letech 2698 až 2599 přnl.).

Milan Schirlo

specialista tradiční čínské medicíny "Mudrcové neléčili ty, kteří už onemocněli, ale léčili ty, kteří ještě neonemocněli. Nesnažili se uvádět do pořádku to, co bylo v nepořádku, ale snažili se, aby k nepořádku vůbec nedošlo.

Renata LienČepelková - čínská medicína

U změny stravy se klade velký důraz na výběr potravin, na pravidelné stravování a lehkou stravu složenou dle zásad tradiční čínské medicíny s využitím lokálních potravin. Díky tomu může v trávicím traktu probíhat přirozená regenerace a vaše tělo dost

Čínský lékař - tradiční čínská medicína

Čínský lékař je to šetrná pomoc a léčba nemocí bez chemie. Čínská medicína vyléčí pomocí bylin, správné stravy ( čínské dietologii ) a posílí váš vlastní imunitní systém. Medicína, která léčí nemoc a člověka jako celek.

medicina-cinska

Vítejte na stránkách Tradiční čínské medicíny Preventivní medicíny 21.století "Léčit nemoc, až když se objeví je jako kopat studnu, teprve až když dostanete žízeň" Chuang-Ti Nej-Ťing,2.století př.n.l.

Tradiční čínská medicína - 25 let léčím úspěšně - MUDr ...

MUDr. Josef Maček - praktik a autor publikací tradiční čínské medicíny. Tradiční čínská medicína je ojedinělý léčebný systém, jehož kořeny jsou staré tisíce let.Smyslem je léčit akutní onemocnění, dlouhodobé choroby a opakující se zdravotní potíže.

Patentní medicína

Patentní medicína ® - klenotnice zdraví Čína. Výživová poradna. Informace a doporučení na těchto webových stránkách o tradiční čínské medicíně včetně bylinných produktů nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny.

MUDr. Petr Hoffmann | Tradiční čínská medicína

S TČM se seznámil po sametové revoluci. Ač tehdy pracoval jako pediatr v nemocnici v Českých Budějovicích oslovila ho svou sofistikovaností a celistvým uchopením člověka. Je tady 4.000 let a jde dnes o celosvětově nejrozšířenější přístup. Od roku 199

Meridian | tradiční čínská medicína

Šéflékařka kliniky Meridian, terapeutka a lektorka tradiční čínské medicíny. – Lékařská fakulta UK v Hradci Králové – postgraduální doktorské studium na LF UPJŠ Košice ukončeno obhajobou doktorské disertační práce v oboru cévní chirurgie

Škola tradiční čínské medicíny Praha

Ucelené vzdělání v oboru tradiční čínské medicíny s důrazem na praxi nabízíme již čtrnáctým rokem. Špičkoví lektoři předávají studentům své znalosti z našich i zahraničních škol a sdílí své zkušenosti nabyté dlouholetou praxí.

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky