Sháníte letenku s nejlepší cenou?

mexiko ve břišní kýly

Operace břišní kýly | Sanus
Břišní kýla je onemocnění, při kterém se skrze zeslabené místo břišní stěny protlačuje kýlní vak, tvořený nitrobřišními strukturami, nejčastěji střevní kličkou nebo nitrobřišním tukem.
Bříšní kýla | Palas Athena
Palas Athena je zdravotnické zařízení (klinika jednodenní chirurgie), nabízející své služby na pražském Jižním Městě, 3 minuty chůze od stanice metra Háje.
Kýla nejen u štěněte -
Kýla (také se setkáme s termínem hernia) je abnormální vyhřeznutí tkáně z místa kde je obvykle uložená. Nejčastěji se jedná o výhřez tukové tkáně či střeva z břišní dutiny defektem mezi břišními svaly.
Jak se pozná kýla: jak vzniká, jak se léčí a co hrozí při...
Na kýlu zdravý životní styl neplatí. Jde o pevnost břišní stěny, jež je dána geneticky. Někdo se s kýlou dokonce i narodí. Jaká je jediná možnost léčby a co bez ní hrozí?
Kýla - hernia | Zdravotní problémy - Břicho, pánev a problémy...
Kýla – hernia Trávicí orgány jsou uloženy v břiše a jsou obaleny ochranou blánou (pobřišnicí). Ta se dotýká břišní stěny, což jsou svaly břicha. Svaly…
Operace břišní kýly - Diskuze -
Operace břišní kýly už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.
Břišní kýla
Nebezpečí břišní kýly spočívá v jejím možném uskřinutí, což vede k rozvoji střevní neprůchodnosti tzv. strangulačnímu mechanickému ileu a k přímému ohrožení života.
Břišní kýla a fyzická aktivita |
Dobrý den Jsem po operaci bříšní kýly 1 měsíc. Mohu hrabat listí na zahradě? (ročník 1946) Předem děkuji za zprávu. Jan
Břišní kýla
Břišní kýla představuje zdravotní problém, který je spojen s vakovitým vychlípením pobřišnicové dutiny, do níž se dostává část břišních orgánů. Výhřez vzniká v důsledku snížené odolnosti břišní stěny ponejvíce v místech mezisvalových...
Kýla v jizvě a ostatní defekty břišní stěny - AV surgery...
Máte-li na břiše jizvu po operaci, existuje u vás riziko kýly v jizvě neboli břišní kýly. Tyto kýly se mohou objevit po několika týdnech, měsících, či dokonce letech na místě předchozího chirurgického zákroku a jejich velikost se různí od...

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky