Sháníte letenku s nejlepší cenou?

podrobná recenze egyptolog

Čeští egyptologové -
Je to díky Českému egyptologickému ústavu, který byl založen v roce 1958 a od té doby má na svém kontě celou řadu významných objevů a vlastních odborných publikací od významných českých egyptologů.
Egyptolog |
je největší portál pro aktivní seniory, na jehož obsahu se podílejí sami čtenáři. Kromě článků na něm najdete také seznamku pro seniory, chat, tipy na výlety a kulturní akce pro seniory, ale i soutěže či nejrůznější projekty - módní...
Egyptologové (1974) | Recenze - Uživatelské |
57 recenzí uživatelů k TV filmu Egyptologové (1974). Co si o filmu myslíš ty? Přidej svoji recenzi!
Články a zajímavosti -
Pod pojmem starověký Egypt si mnoho lidí představí egyptské pyramidy, egyptské písmo nebo symboly, hieroglyfy, mumie a možná také posvátnou řeku Nil, symbol Egypta. Nil pro egypťany znamenal život.
Zakladatelé Egyptologie - Dějepis - Referáty | Odmaturuj
Obsah:I.Úvod II. 1.Belzoni-horlivý sběratel 2.Champollion-šťastný luštitel 3.Lepsius-pečlivý… (Zakladatelé Egyptologie, Dějepis referát)
podrobná recenze - Recenze hotelu Sphinx Aqua Park Beach Resort...
S dovolenou jsme byli spokojeni. Za bakšiš daný ráno při příjezdu na recepci jsme do pul hodiny dostali pokoj ,který měl byt kolem poledne.Pokoj by pěkny.Viděli jsme na moře.Veškerý personál byl milý a ochotný pokud se přidal nějaký bakšiš...
Věda a příroda - Čeští egyptologové - Čeští egyptologové
Na této stránce je vše o přírodě o zemi tedy zeměpis,foto a další...
Recenze: Už sto let odkrývají naši egyptologové taje skryté v...
V sarkofágu kněze Neferínpua se našla myš. Mumifikovaná – nešlo tedy o náhodu. Jak a proč se tam dostala? „Je to záhada,“ říká Jiří Janák, specialista na staroegyptské náboženství, a upozorňuje, že myš v egyptské symbolice zastupuje škůdce.
Egyptolog: Průvod faraonů ukázal, jak obrovský tu panuje...
Velkolepá slavnost, při níž v sobotu v Káhiře přepravili 22 mumií starověkých egyptských panovníků do nového muzea, byla do jisté míry obdobou někdejších pohřebních procesí faraonů, říká v rozhovoru pro MF DNES egyptolog Mohamed Megahed.
Egyptologové a egyptologie - Starověký Egypt
Egyptologie – to slovo samo o sobě ukrývá něco tajemného, dávného a mystického. Pod slovem egyptologie si asi většina představí zkoumání pyramid, hrobek, chrámů … dobrodružství, které každého láká.

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky