Sháníte letenku s nejlepší cenou?

segeln törn de mallorca

Pollença - Mallorca - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Mallorca. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

Cales de Mallorca - Mallorca |

Proč byste měli vidět Cales de Mallorca na Mallorce? Fotky, mapa, popis a zajímavosti o místě Cales de Mallorca na Mallorce.

segeltörn mallorca mitsegeln

Segel-reisen.de vermittelt Segelreisen und Charteryachten. Wenn Sie nach Kojencharter oder Mitsegeln, einem Urlaubs - Törn suchen, Aktivurlaub machen wollen, sind

Interessante Mallorca Reportagen

Wir haben die beliebtesten Aktivitäten auf der Baleareninsel näher unter die Lupe genommen und in einzelnen Reportagen zusammengefasst.

Calas de Mallorca - Dovolená na Mallorce 2022 |

Calas de Mallorca - Dovolená na Mallorce 2022

Mallorca – Wikipedie

Mallorca (katalánsky Mallorca [majorka]), je ostrov náležící Španělsku, největší nejen z Baleárských ostrovů, ale také největší ostrov Španělska.

Mallorca | Španělsko na Světadílech

Největším ostrovem Baleárského souostroví a také celého Španělska je s rozlohou 3648 kilometrů čtverečních Mallorca. Ostrov ležící v západní části Středozemního moře je vyhledávanou turistickou destinací, protože nabízí nejen krásnou...

Mallorca: Son Serra Marina, Španělsko | Španělsko na...

Son Serra Marina je klidným turistickým střediskem na ostrově Mallorca. Je malým městečkem vzdáleným jen 5 kilometrů od Can Picafort.

Mallorca: Calas de Mallorca, Španělsko | Španělsko na...

Calas de Mallorca je uskupením do daleka se roztahujících hotelových komplexů. Není to proto letoviskem v pravém slova smyslu.

Mallorca - LionBearS

Mallorca – na pár dní Mallorca je největší španělský ostrov, který je součástí Baleárského souostroví ve Středozemním moři (mezi tyto ostrovy patří také třeba Menorca či Ibiza). Krásné písčité pláže, přístavní, historické hlavní město Palma...

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky