Sháníte letenku s nejlepší cenou?

sníh itálie passo passo tonale

Lyžařské zájezdy - Itálie - Passo Tonale - CK Atlantika
Lyžařské zájezdy s cestovní kanceláří Atlantika, spol. s r.o. do destinace Itálie - Passo Tonale
Itálie - Passo Tonale - Ponte di Llegno - CK ČILE s.r.o.
Lyžařský zájezd do slunné Itálie.
Passo del Tonale – Cestování polopatě
Oblast kolem Passo del Tonale je Čechy vcelku známá a hojně využívána při zimních radovánkách, takže jsme v průběhu našeho pobytu potkali hodně krajánků.
Passo Tonale | CK České kormidlo
Tonale uspokojí lyžaře všech úrovní. Jižní slunné svahy nabízejí ideální podmínky pro začátečníky, mírně pokročilé lyžaře i rodiny s dětmi a severní svahy poutají pozornost zkušenějších lyžařů.
Výška sněhu Passo del Tonale - webová kamera - sjezdovky...
Hledáte informace o počasí, výšce sněhu a o počtu otevřených vleků v rezortu Passo del Tonale? Váš expert na lyžování Vám odpoví. - Výhodné lyžování zimní dovolená - lyžařské zájezdy včetně skipasu až do 2 200 ubytování a 500 středisek!
Středisko: Passo Tonale / Ponte di Legno, Itálie
Loňské lyžařské propojení se střediskem Ponte di Legno a Temu rozšířilo počet kilometrů sjezdovek a otevřelo novou, překvapivě různorodou lyžařskou nabídku - severně orientovaný skiareál Ponte di Legno se stále poloprázdnými sjezdovkami...
Passo Tonale – CK
Passo Tonale - rodinné lyžařské středisko spojující tři areály - Tonale, Ponte di Legno a Temu a jako bonus ještě ledovec Presena. Ubytování přímo na svahu.
Ski Passo del Tonale |
Italské lyžařské středisko Passo Tonale se nachází ve známé lyžařské oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta, asi 800 km od Prahy. Jedná se o velmi oblíbené a
Passo Tonale - info -
Passo Tonale je jedním z prvních se otevírajících středisek v Alpách. Lyžařské středisko Passo Tonale (oblast Val di Sole) se nachází ve vzdálenosti 771 km od Prahy a 843 km od Brna.
Passo Tonale, Dovolená Passo Tonale Itálie CK Italieonline
Passo Tonale, Passo Tonale dovolená, Passo Tonale recenze, články, průvodce. Online rezervace dovolená Passo Tonale Itálie. Zimní středisko Passo...

Garantovaná nejnižší cena

Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlevnější lety do všech destinací světa

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Najít letenky